AtelierPH
ATELIER PH

Novinky

Výstava věnovaná arch. Janu Letzelovi v Náchodě

16. 5. 2024

Pro město Náchod jsme připravili trvalou výstavu věnovanou náchodskému rodákovi architektu Janu Letzelovi umístěnou v novém Spolkovém domě V Náchodě. Výstava vychází z konceptu původní expozice umístěné v Hotelu U Beránka v Náchodě, které jsme také autory (2016). Nově je zpracováno 9 výstavních panelů mapující průřez jeho tvorby s ukázkou jeho nejzajímavějších prací doplněných ve vitrínách fragmenty atomového dómu, modely a osobními předměty. Slavnostního otevření 1. května 2024 byl přítomen japonský velvyslanec J. E. Kansuke Nagaoka. Více v sekci "PROJEKTY" a "ARCH. JAN LETZEL".

Rodinný dům ve Václavicích

23. 6. 2023 (aktualizace 16. 5. 2024)

Ve Václavicích probíhají dokončovací práce na novostavbě rodinného domu s výhledem na přehradu Rozkoš. Na průběhu stavby se podílíme autorským dozorem a odbornou technickou pomocí vč. řešením interiéru. Více v sekci "PROJEKTY".

Minipivovar na Bakově

14. 6. 2023 (aktualizace 16. 5. 2024)

Po kolaudačním souhlasu stavby minipivovaru v říjnu 2022, kdy bylo uvedeno do provozu hlavně vaření piva, probíhají dokončovací práce na fasádě a okolí. Na zdárném dokončení stavby se podílíme autorským dozorem a odbornou technickou pomocí. Více v sekci "PROJEKTY" a na www.bakovskypivovar.cz/.